Osiedle Rozalin - nowa część - panorama

PEŁEN KOMFORT


Osiedle Rozalin jest w pełni zurbanizowane i ma bogatą infrastrukturę. Wszystkie budynki podłączone są do gminnej kanalizacji sanitarnej i wodociągu. Posiadają ogrzewanie gazowe oraz dostęp do telewizji kablowej, telefonii i szerokopasmowego Internetu. W standardzie jest kompletna instalacja elektryczna, C.O. wraz z piecem gazowym i grzejnikami oraz podjazd z kostki betonowej. Każdy nowo oddany dom posiada dostęp zarówno do drogi, jak i chodników. Zadbano również o pełne oświetlenie uliczne osiedla. Teren posiada kanalizację deszczową.
POŁOŻENIE I ATUTY


Osiedle domów jednorodzinnych Rozalin położone jest w Lusówku, przy drodze powiatowej Lusówko – Więckowice, 3 km od Tarnowa Podgórnego. Znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, a jednocześnie zaledwie 20 minut od centrum Poznania. Wzdłuż pobliskiego Jeziora Lusowskiego przebiega dobrze oznakowany, jeden z najciekawszych szlaków turystycznych w Wielkopolsce.


Niewątpliwym atutem Osiedla jest jego lokalizacja – z dala od zgiełku miasta, w sercu „zielonych płuc” Wielkopolski.

Osiedle łączy w sobie komfort, nowoczesną architekturę oraz staranne wykonanie budynków. Miejsce to jest wymarzoną przestrzenią dla ludzi ceniących spokój, rodzinną atmosferę, bliskość natury i piękny krajobraz. Ponadto oferuje niemal nieograniczone możliwości rekreacji.

* Inwestycja Słoneczniki firmy Covador nie jest częścią Osiedla Rozalin.W OKOLICY


Około 800 metrów od Osiedla znajduje się nowo wyremontowane przedszkole, a także rozbudowana szkoła podstawowa. Z kolei Jezioro Lusowskie, z jedną z najlepiej zagospodarowanych plaż w Wielkopolsce, znajduje się ok. 1000 metrów od Osiedla.

Przy Osiedlu znajduje się przystanek komunikacji miejskiej, która kursuje na trasie Lusówko – Poznań Ogrody (pętla tramwajowa). Do Tarnowa Podgórnego można natomiast dotrzeć bezpośrednio z Osiedla bezpieczną drogą pieszo-rowerową.

GALERIA

Zobacz Osiedle Rozalin


Partner Osiedla Rozalin - Tarnowo Podgórne - logo

TARNOWO PODGÓRNE


Gmina Tarnowo Podgórne, na której terenie położone jest Osiedle Rozalin, to jeden z najprężniej działających pod względem gospodarczym i turystycznym regionów Wielkopolski. To właśnie tam swoje miejsce odnalazło wiele polskich i zagranicznych firm, a bezrobocie w regionie jest jednym z najniższych w kraju i wynosi obecnie ok. 4 proc. Natomiast położone w pobliżu Jezioro Lusowskie i Jezioro Kierskie oraz ich okolice tworzą jeden z najpiękniejszych krajobrazów w województwie.

Co ważne, w gminie zlokalizowana jest duża liczba placówek edukacyjnych, w tym przedszkoli. Dobrze działa gminna sieć komunikacji autobusowej. Dostępne są również sklepy, punkty usługowe oraz największe lodowisko w Wielkopolsce.

DOJAZD DO OSIEDLA ROZALIN

Najważniejsze rzeczy w zasięgu minut

Mapka dojazdu do Osiedla Rozalin