Deweloper NOVUM PLUS

Już od wielu lat z sukcesami realizujemy inwestycje w Poznaniu i okolicach. Rozwijamy też aktualnie plany aktywności deweloperskiej w innych miastach Wielkopolski. Od początku swojej działalności wybudowaliśmy i oddaliśmy do użytku ponad 250 domów i mieszkań wraz ze wszystkimi mediami, drogami i chodnikami.

Nasze inwestycje doskonale wpisują się w lokalne środowisko naturalne i podnoszą jakość lokalnego życia. Znacząco wpływają na rozwój lokalnej infrastruktury. Łączą w sobie wysoką jakość wykonania, starannie dobraną lokalizację oraz kompleksowe zagospodarowanie terenu inwestycyjnego. Wyróżnikiem firmy jest też dbałość o obsługę posprzedażową oraz otwartość na indywidualne potrzeby klienta.

Jesteśmy firmą aktywną społecznie – angażujemy się w wiele lokalnych inicjatyw, a także wspieramy młodych, utalentowanych sportowców i sport amatorski.

Wiedza, pasja i wieloletnie doświadczenie osób tworzących Novum Plus to gwarancja sukcesu naszych inwestycji i Państwa zadowolenia z dokonanego wyboru.


logo NOVUM PLUS

NOVUM PLUS Spółka z o.o., ul. Agawy 3, Lusówko 62-080
KRS: 0000206401, Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu,
IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
NIP: 618-19-90-215, REGON: 251620870
Kapitał zakładowy: 1 700 000,00 zł, opłacony w całości.

Najlepsze w Polsce - logo

ZOBACZ NASZE POZOSTAŁE INWESTYCJE