Sukcesy jeździeckie Kornelii Smury - Osiedle Rozalin

Kornelia Smura, wspierana przez nas zawodniczka KS Jumping Events Poznań, z kolejnymi sukcesami!

Kornelia doskonale zaprezentowała się podczas zawodów Polskiej Ligi Jeździeckiej, najważniejszych rozgrywek ligowych w Polsce, które odbyły się 19-21 czerwca.

Zawodniczka KS Jumping Events Poznań

W niedzielnym finale rundy srebrnej, Kornelia na koniu Die Kleine Lady zajęła 25. miejsce.  Co więcej, na tym samym koniu po sobotnim konkursie Drużynowego Pucharu Polski, zespół w składzie: Marcin Wesoły, Wiktoria Kaźmierczak i Kornelia Smura objął 5. miejsce w tabeli rozgrywek (po trzech etapach PLJ).

Na koniu Grupo Prom Viox, w niedzielnym finale rundy srebrnej 135 cm, po bezbłędnym przejeździe Kornelia zyskała 11. miejsce, co jest ogromnym sukcesem, mając na uwadze rywalizację z zawodowymi i najlepszymi zawodnikami w Polsce, m.in. Jarosławem Skrzyczyńskim, Mściwojem Kieconiem, Patrykiem Modelewskim, Mateuszem Tyszko i innymi czołowymi zawodnikami.

W dniach 1-5 lipca w Sopocie odbędzie się kolejny etap PLJ, gdzie Kornelia będzie zbierać doświadczenie i przygotowywać się do Mistrzostw Polski Juniorów, które odbędą się we wrześniu w Jakubowicach.

Gratulujemy i trzymamy kciuki!

Relacja video z zawodów: https://youtu.be/GqCySsxr1XE