Osiedle Rozalin - spotkanie mieszkańców

Dziękujemy wszystkim uczestnikom spotkania, które odbyło się 28 listopada. Cieszymy się, że nasza inicjatywa spotkała się z Państwa zainteresowaniem. Była to doskonała okazja do wymiany opinii na temat aktualnych spraw związanych z funkcjonowaniem naszego osiedla.

Przebieg spotkania

Zgodnie z założeniami zrealizowaliśmy harmonogram przedstawiony w zaproszeniach. W wyniku dyskusji wspólnie podjęliśmy też kilka ważnych decyzji. W przyszłym roku, w porozumieniu z jednym z mieszkańców Osiedla Rozalin, realizować będziemy system monitoringu, który ma być dodatkowym wsparciem w zapewnieniu bezpieczeństwa. Uczestnicy spotkania zaaprobowali również naszą propozycję związaną z montażem koszy na psie odchody. Zostaną one zainstalowane według ustalonych lokalizacji w pierwszym kwartale 2017 r. Omówiliśmy również wspólnie prace związane z kolejnym etapem zagospodarowania terenu zielonego. Powstanie na nim boisko wielofunkcyjne. Mamy nadzieję, że będzie ono miejscem wielu osiedlowych zmagań małych i dużych sportowców.

Już dziś zapraszamy też do udziału w kolejnych spotkaniach mieszkańców Osiedla Rozalin. Ich terminy dostępne będą na naszej stronie internetowej oraz na stronie grupy na Facebooku. Zachęcamy również do korzystania z poniższego formularza kontaktowego.