Rozalinska 13-tka 2019 - mapa terenu zawodów

Zapraszamy do uczestnictwa w naszym osiedlowym święcie sportu! V edycja Rozalińskiej 13-tki odbędzie się w sobotę 1 czerwca. W programie wiele atrakcji – nie tylko dla biegaczy.

Informacje o biegu

To już piąta edycja biegu przełajowego ROZALIŃSKA 13-tka. Bieg na dystansie 13 km wokół jeziora Lusowskiego już od 5 lat przyciąga uwagę biegaczy i mieszkańców naszego Osiedla. Start i meta biegu znajdują się na Osiedlu Rozalin, gdzie od rana będzie trwał RODZINNY PIKNIK. Dodatkowo w tym samym dniu odbędzie w tym roku Tarnowo Podgórne Cross Duathlon. Zapewniamy WIELE ATRAKCJI, nie tylko dla biegaczy! Wśród nich m.in. – warsztaty rycerskie, strefa Tarnowskich Term, konkurs z atrakcyjnymi nagrodami, ciasto i kawa od harcerzy, lody dla każdego startującego dziecka!

Zachęcamy do uczestnictwa w wydarzeniu i prosimy o wsparcie organizacyjne. Usuńmy wszystkie SAMOCHODY z trasy biegu – od 10:00 do 15:00. Niektóre ulice będą zamknięte (patrz mapka). Pomiędzy 9:30 a 15:00 wjazd i wyjazd z Osiedla możliwy będzie tylko w kierunku na Więckowice. Ruch pieszy będzie otwarty, ale prosimy o zwrócenie uwagi na biegaczy i ustąpienie im miejsca. Reagujmy na uwagi wolontariuszy i organizatorów. To tylko kilka godzin, liczymy na Ciebie i zapraszamy do wspólnej zabawy!