Zapytaliśmy nowych Mieszkańców naszego osiedla – Państwa Radkiewicz o opinię na temat inwestycji. Dziękujemy za miłe słowa:-)

Czym Państwa najbardziej urzekło Osiedle Rozalin?

Osiedle urzekło nas czystością, infrastrukturą, ładnie zaprojektowanymi i dobrze rozlokowanymi domami. Z racji faktu, że przyjeżdżamy tu już od dawna w odwiedziny – znamy tu już mnóstwo osób.

Co spowodowało, że zaufali Państwo właśnie firmie Novum Plus?

Pozytywne doświadczenie naszej rodziny – szwagierki i szwagra, którzy wybudowali się na przełomie 2016 i 2017 roku.

Jakie największe atuty posiada lokalizacja Osiedla?


Bliskość lasów, jezior, dobra infrastruktura, szkoły, przedszkola. Bliskość do Tarnowa Podgórnego, gdzie są sklepy, usługi, baseny termalne oraz zaledwie 20-30 minut do centrum Poznania. Lokalizacyjnie Rozalin jest doskonałym miejscem do życia.

Jakimi cechami wybranej nieruchomości się Państwo kierowali?

Metrażem domu, projektem domu, który jest dobrze podzielony na strefę dzienną i nocną. Nieduży ogródek, ponieważ nie nadajemy się na ogrodników 🙂 Dobre ulokowanie domu w kontekście stron świata, a co za tym idzie- światła w ciągu dnia.

Czy zgodziliby się Państwo z hasłem „Rozalin łączy pokolenia”?

Zdecydowanie się zgadzamy z powyższym hasłem, wręcz jesteśmy jego najlepszym przykładem. Najpierw wprowadziła się tu siostra mojej żony z mężem, którzy są od nas 8 lat młodsi. Teraz przyszła kolej na nas. Następnym krokiem, mamy nadzieję, będzie ściągnięcie tutaj naszych rodziców.;-)