Osiedle Rozalin - nowe mieszkania w szeregowcach już gotowe

Dwupoziomowe mieszkania w zabudowie szeregowej na Osiedlu Rozalin w Lusówku nad Jeziorem Lusowskim są gotowe. Pierwsi właściciele już odbierają klucze do nowych mieszkań wyróżnionych przez nas ZŁOTYM DOMEM. Dlaczego zasłużyły na to wyróżnienie? Sprawdź i zobacz nowe zdjęcia inwestycji.

Mieszkania z ogrodem

na Osiedlu Rozalin w Lusówku powstały w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, na całkowicie zagospodarowanym osiedlu. To właśnie prywatność, wysoka jakość wykonania i pełna infrastruktura na osiedlu, jak i w jego otoczeniu sprawiły, że nowa oferta mieszkań otrzymała od nas wyróżnienie ZŁOTY DOM.

Nowe mieszkania na Osiedlu Rozalin wyróżnia nowatorski układ budynków względem siebie, cisza, dostęp do lasu i jeziora z piaszczystą plażą oraz wysokiej klasy infrastruktura.

Deweloper Novum Plus odszedł od tradycyjnego podejścia do zabudowy szeregowej. Zaproponował nowatorski układ budynków względem siebie, który zapewnia mieszkańcom intymność porównywalną z tą osiąganą w domach jednorodzinnych. Poczucie prywatności, widok na pobliski las, a przy tym nowoczesny design składają się na oryginalną ofertę mieszkań pod Poznaniem.

Wyróżniony projekt skierowany jest do klienta poszukującego wygodnych rozwiązań architektonicznych osadzonych w malowniczym otoczeniu przyrody.

Nowe mieszkania z ogrodem – galeria

Źródło: bliskopoznania.pl
Autor wpisu: Karolina Małecka