fbpx

Domy zasilane zieloną energią

Zamieszkaj na Osiedlu Rozalin w domu zasilanym zieloną energią – samowystarczalnym energetycznie, zapewniającym zdrowe i komfortowe warunki życia.Zero kosztów energii

i troska o środowisko


Bardzo ważną zaletą domów z naszej nowej oferty jest samowystarczalność energetyczna.
Oznacza to brak rachunków za ogrzewanie, prąd czy ciepłą wodę. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu nowoczesnej pompy ciepła i paneli fotowoltaicznych.
Duże znaczenie mają też odpowiednie usytuowanie domu względem stron świata oraz ścisła
izolacja termiczna fundamentów, ścian i dachu. Rozwiązania te są gwarancją komfortu termicznego – budynki są ciepłe zimą i chłodne latem. Decyzja o zamieszkaniu w domu zasilanym zieloną energią to także indywidualny wkład mieszkańców w troskę o środowisko.
KOMFORT

I ZDROWIE


Domy oferowane przez Novum Plus posiadają inteligentne systemy filtrowania powietrza oparte na wentylacji mechanicznej z rekuperacją. Dzięki nim wewnątrz budynków zawsze mamy stały dostęp do świeżego, czystego powietrza niezależnie od pory roku.
Ogromny wpływ na wzrost poczucia komfortu ma zaawansowany projekt architektoniczny i instalacyjny budynku. Pomieszczenia są doświetlone naturalnym światłem, a odpowiednia  izolacja zapewnia ciszę. Zastosowanie inteligentnych rozwiązań pozwala też na zmniejszenie ilości czasu i energii mieszkańców wkładanej na co dzień w utrzymanie nieruchomości.
Certyfikat

domu pasywnego


Każdy właściciel budynku może uzyskać również certyfikat domu pasywnego Instytutu w Darmstadt – jednego z wiodących niemieckich ośrodków certyfikujących. Dokument jest poświadczeniem wysokiej wydajności energetycznej budynku. Jest potwierdzeniem dobrze zrealizowanej inwestycji oraz gwarancją stabilnej wartości domu.Rzuty


WYBIERZ SWÓJ DOM